Biuro czynne: 8:00- 16:00

Kontakt: +48 692-981-285

logo-baner

TPD TECHNOLOGIE PŁASKICH DACHÓW

System Membran Dachowych

O firmie

Firma TPD Technologie Płaskich Dachów od 2000r specjalizuje w wykonywaniu pokryć dachowych w technologi membran dachowych (wysokiej jakości membran służących do wykonywania jednowarstwowego krycia wszystkich typów dachów płaskich przy zastosowaniu różnych systemowych mocowania bądz systemu klejenia).

Przepracowane lata, zdobyta wiedza,wyeliminowane błędy na przełomie tych lat, współpraca z działami technicznymi producentów membran, opracowana technologia krycia dachów nowoczesnymi membranami z tworzyw sztucznych typu EPDM, TPO,PVC-P, PIB, ECB, CSPE, EVA, FPO-P, spowodowały że możemy zaliczyć się do nielicznej grupy fachowców w tej dziedzinie w Polsce

W naszym dorobku mamy wykonane skomplikowane prace termoizolacyjne i hydroizolacyjne na obiektach przemysłowych, państwowych i zabytkowych również dla inwestorów zagranicznych (np.: uczestnictwo w projekcie budowy Studia TV Al-Jazeera w 2012r).

W chwili obecnej TPD zatrudnia wykwalifikowanych pracowników, którzy podlegają kształceniu, doskonaleniu zawodowemu, które zapewnia wysoką jakość wykonywania naszych prac. Naszym pracownikom zapewniamy odpowiednie warunki pracy, bezpieczeństwo i zdobywanie wiedzy w Polsce jak i zagranicą.

Naszym inwestorom zapewniamy profesjonalne doractwo techniczne (projekty układu poszczególnych warstw), 10-cio letni okres gwarancyjny, kontakt z działem technicznym producenta.

Najwyższa jakość wykonywania naszych prac (przy kryciu dachów w technologii membran dachowych) ciągłe zdobywanie wiedzy i nowych rozwiązań, szkolenie pracowników w tej dziedzinie ma na celu zadowolenie klienta a co za tym idzie nasz sukces.  

Kontakt

TPD Technologie Płaskich Dachów
System membran dachowych
i pap termozgrzewalnych

 

05-520 Konstancin-Jeziorna

ul. Plac Zgody 11

mobile: 692-981-285

 

tpdogrodowczyk@gmail.com

Referencje